Ośrodek Poza centrum - ŁódźPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
Coaching

WYBIERZ COACHA

UMÓW SIĘ NA SESJĘ


OPIS CYKLU SESJI COACHINGOWEJ

ZASADY KORZYSTANIA Z SESJI COACHINGOWYCH


CZYM JEST COACHING?

Dla osób zainteresowanych świadomym rozwojem, umiejętnością wytyczania i realizowania celów, przekraczaniem własnych ograniczeń, wykorzystaniem w pełni swojego potencjału, proponujemy indywidualną pracę z coachem metodą Psychologii Procesu.

COACHING to świadome podróżowanie do wspólnego celu. Coach i Klient idą razem prowadząc dialog, który wnosi nowe jakości, rozumienie, świadomość. Ta podróż wymaga odwagi, wiary i zaufania. To jest ścieżka, która ma mnóstwo rozdroży. Trzeba zauważać każde rozwidlenia, niebezpieczeństwa, podejmować świadome decyzje i nie zgubić celu podróży

COACH to świadomy towarzysz podróży.To ktoś kto dołącza do Klienta i idzie z nim, wierząc bezgranicznie w niego i jego cel. Jest czujny, zauważa co się dzieje z Klientem i wnosi tę świadomość przez inspirujące pytania, często trudne i niewygodne. Nie zadowala się każdą odpowiedzią, bywa podejrzliwy, ale z miejsca wiary w Klienta i cel podróży.

 

 CO WYRÓŻNIA COACHING METODĄ PSYCHOLOGII PROCESU?

  • Coaching metodą Psychologii Procesu  koncentruje się na zdolności rozpoznawania i przekraczania własnych ograniczeń, poznania i wykorzystania w pełni własnego potencjału, wprowadzaniu w życie nowych rozwiązań.
  • Podstawą tej metody jest praca z Klientem na trzech poziomach rzeczywistości: UR (uzgodniona rzeczywistość) czyli fakty, to jacy jesteśmy i co robimy w rzeczywistości, SEN czyli sny, marzenia, emocje, postaci ze snu, symptomy ŚNIENIE czyli intuicja, wglądy, przeczucia. Klient pozyskuje stamtąd ważne i znaczące informacje, integruje i wykorzystuje do realizacji celu oraz rozwoju osobistego.
  • Sięganie do przeszłości przy użyciu odpowiednich narzędzi (Linia Życia, Sen z Dzieciństwa) ma na celu wykorzystanie całego naszego potencjału, który budujemy od urodzenia. Odbieramy informację również z trudnych doświadczeń, przekształcamy tak żeby Klient zaczął używać tych jakości świadomie na swoją korzyść

 

COACHING METODĄ POP TO CYKL PROCESU ALCHEMICZNEGO = przechodzenie przez  NIGREDO  (lęk przed zmianą), ALBREDO (jasność umysłu, świadomość), RUBEDO (moc, energia, działanie) aż do uzyskania KAMIENIA FILOZOFICZNEGO (nasz cel, nasza transformacja).


KIEDY I KOMU REKOMENDUJEMY COACHING?

  • Kiedy zmiana, która cię spotkała lub którą planujesz jest duża i znacząca.
  • Kiedy zadanie jakie masz do wykonania jest dużym wyzwaniem lub wymagające transformujących zmian.
  • Kiedy masz poczucie niespełnienia, braku satysfakcji, znudzenia, wypalenia.
  • Kiedy interesuje cię poznanie twojego alter ego, mitu życiowego, praca ze snami.
  • Kiedy chcesz odnaleźć swoją „ścieżkę serca”.

KIEDY REKOMENDUJEMY TERAPIĘ?
Jeżeli Klient ma takie ograniczenia, że nie może nawet pomyśleć o swoim celu, poczuć go, czy wyobrazić sobie.To utrzymuje Klienta w problemach, zatrzymuje w podróży. Pewnych rzeczy nie da się rozwiązać przez narzędzia cochingowe. Można prowadzić coaching i terapię równolegle, ale trzeba umieć to dostrzec i rozdzielić.


WEJDź NA ŚCIEŻKĘ COACHA PSYCHOLOGII PROCESU (schemat SzkoleŃ)

ROCZNE SZKOLENIE COACHINGU METODĄ PSYCHOLOGII PROCESU 
W Warszawie - CERTYFIKAT COACHA POP

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji "Rocznego kursu coachingu metodą POP", a tym samym uczestnictwa w  ścieżce  IPP umożliwiającej  zdobycie  uprawnień Coacha pracującego metodami POP. więcej
Filia w Łodzi
ul. Zielona 8/Kościuszki 1, pok. 157
90-414 Łódź
606 339 365 lodz@pozacentrum.pl Ośrodek w Warszawie – przejdź do strony