Ośrodek Poza centrum - ŁódźPrzy Polskim Stowarzyszeniu Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu
Aktualności
„Kim jestem, a kim chcę być?” Indywidualna konsultacja coachingowa wprowadzająca do cyklu sesji coachingowych metodą Psychologii Procesu.

Jeżeli myślisz o zmianie w swoim życiu , jesteś w sytuacji zmiany osobistej, zawodowej lub masz przed sobą nowe, życiowe wyzwanie, trudność - zapraszam Cię na konsultację coachingową ze mną, podczas której zatrzymamy się wspólnie nad pytaniami: Kim teraz jestem, a kim chcę być? Czy droga którą idę jest „ścieżką serca”? Sprawdzimy czy jest nam „po drodze” do Twojego celu.

Coaching metodą Psychologii Procesu jest drogą do pozyskania informacji na temat ról jakie pełnisz w swoim życiu i wartości, które Cię prowadzą. Jest lekcją świadomego ich doświadczania, integrowania oraz wykorzystania do formułowania i osiągania swoich celów. To wspólna droga, w której coach i klient prowadzą dialog, który wnosi nowe jakości, rozumienie, świadomość. To poszukiwanie swojej „ścieżki serca”.

 Jakie role pełnisz teraz w życiu? Jakie wzorce, jakości i wartości kierują Twoim życiem? Kim chcesz być? Kto w Tobie chce zmiany, a kto jest przeciw? Jak uszanować i uwzględnić obie strony?

 Serdecznie zapraszam!

 Agata Gebhardt
Certyfikowany Coach POP

Czas trwania: 1,5 - 2h
Cena: 150 zł, bezpłatne w przypadku gdy zdecydujesz się na cykl sesji coachingowych ze mną.
Kontakt: 609 210 461, gebhara@gmail.comSuperwizja: Joanna Dulińska

Filia w Łodzi
ul. Zielona 8/Kościuszki 1, pok. 157
90-414 Łódź
606 339 365 lodz@pozacentrum.pl Ośrodek w Warszawie – przejdź do strony